KKTC AVCILIK
FEDERASYONU

Reklam

760 x 90

KKTC Avcılık Federasyonu Öneri ve Şikayetler

Aklınıza takılan tüm sorularınızı bize sorabilirsiniz. Bizimle iletişim kurmaktan Lütfen çekinmeyiniz !...

Öneri ve Şikayetler Formu


Öneri ve Şikayetler

ahmetcatak

avlanma rusatı sınavlar nezaman


zeki

doguma gelen sarpa baligini sarmak serbestmi?


Halil

Guzel bir site bilgilendirici fakat bu av haritalarını neden kopyalma yada ındırme yasagını koydunuz anlamadım buyutuldugu zamanda net olarak okunmuyor bolgelerın ısımleri bu konuya bırseyler yaparsanız sevınırım..


KEMAL güzelelli

Sn. Baskan Ülkemde avcılığı ileriye taşıyacak cesur atılımları yapmanızdan dolayı size minnettariz. Yapmis oldugunuz ilkleri burada yazmama gerek yok sanirim. Adınız AVCILIK tarihine altın harflerle yazılacak. Sn. Baskan camiamızı yıl sonu bırakıyorsunuz diye duyum aldım. Dört yılda nereden nereye geldigimiz ortada. Bir yolu olmalı. Camiamıza başkanlık etmeye devam etmelisiniz. Eminim benim gibi düşünen çok kisi vardır. Saygilarimla kemal


Mehmet karalim

Federasyonun son uc dort yildir yapmis oldugu aktivite ve faaliyetler tartismasiz avciligimizi cok ileri tasidi. Basta baskan ve tum yonetim kurulunu kutlarim.Nilhan baskanin gorevi devam ettirmesi gerektigini dusunuyorum. Hatta bu Konuda anket yapmalisiniz. Calismalarinizda basarilar dilerim.


Ahmet GÜNLÜ

sayın başkan genel yönetim kurulunu biran önce toplayıp üveyik avının tarihlerni açıklayınız yoksa bu avı yine kapaycaklar çevreciler boş durmuyor bilginiz olsun... Magosalı bir grup avcı


ÖZDEMİR ÖZKUT

GÜZELYURT BÖLGESİNDE AVIN ÜREYİP DAĞILDIĞI (DOĞAL UÇURTMA KÖMESİ) BAHÇELER BÖLGESİ KARGA MÜCADELESİNDE AÇILMAZSA YİNE BOÞA KÜREK SALLAYCAYIK. ESAS MÜCADELE BÖLGESİ ORALARI OLMASI LAZIM .......


Salih S

İnce av sezonu bildiğiniz üzere çoğu pazar ve çarşamba hep yamurlu geçti ve ince ava giden arkadaşlar av yapamadan geldi..Son 2 hafta yine yamur var ve yine av yapılamıyacak kimse...İnce avın tarihini 2 hafta uzatma gibi bir drum varmı sn başkan...Enazından bir ümit =)


kurtuluş FELLAHOÐLU

Merhaba , Ben Gazimausalı bir işadamıyım, bunda iki yıl önce şirketime ait olan ve de 8-10 Bin TL. harcayarak yaptırdığım bir reklam panosunu Kaya Artemix Oteline gelmeden birkaç kilometre gerisinde, Bafra yoluna Koşuşlandırdım, (Mehmetcik belediyesinden izinli ve de vergileri ödenmiş) iki yıldır devamlı süretle, o bölgeye giden, duyarsız ve de çevre katili avcılar tarafından ateş edilerek reklam panosunu tahrip ediyorlar. Bu konuyu bilgilerinize arz eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.


hüsein

bence yasa kitapcığmızda geçen ava kapalı bölge tabelası koyma zorunluluğu yoktur yazılı yasa yanlıştır. kendi iyliğmiz için koymak zorundayız çünkü yanlışlıkla gireceğimiz bir kapalı bölge bize çok kötü sonuçlar doğurabilir saygılarımla kolay gelsin


cüneyt sakallýlar

av hayvanı azlığına bir çözüm bulunmalı ayrıca kalın av hayvanları bukadar azken bir de göçmen kuş olan ciklanın avlanmasının yasak olmasına anlam vermek zor


Ersun Atakerler

Selamlar , av federasyonundan bir ricam olacak , ava kapalı olan bölgelerin civarlarına o bölgenin kapalı olduguna dair uyarıcı levhaları biraz daha fazla yerleştirirseniz sevinirim. Nedeni ise avlanırken ormanlık bölgede farkında olmadan yasak bölgeye gecebiliriz. Bu da farkında olmadan suc işlediğimiz anlamına gelir. Kısacası UYARICI LEVHALAR DAHA FAZLA OLURSA DAHA İYİ OLUR.


Ertoğrul Sazlı

Tebrikler;

gaç yıllık avcıyım bilmem vallahi. yirmi beş seneyi geçti. bugüne gadar bir allahın günü gaçak av ihbarı yapıp da gelen olmadı. aradım 140 ihbar haddını adamlar heman geldi. helal olsun gennere.


Hüseyin

slmlar. Federasoyonumuzun yaptığı herşeyi çok yerinde buluyorum. Yalnız sitesinde bir yanlışlık var .26.8.2011 2. ince av haritası ve solda ana menü altındaki büyük ve ince av haritalarında farklılık var. bu yüzden insan yanılgıya düşebilir. bu arada korucular çok ii iş çıkarmışlar. bu sistemin daha da artması, gelişmesi temennimiz. Bizim dünyadan neyimiz eksik. Niye bir av cenneti olmayalım niye doğa cennetine dönüşmeyelim.


Mustafa Yadigar

Başkanım, tartışmasız en başarılı avcılık federasyonu başkanlığını siz yürütüyorsunuz. av korucuların denetimleri sonucu bazı bohçacılar yakalandı. bunun devamını dileriz. denizde yapılan denetim sonucu yakalanan kişiler halk arasında sürekli tüple dalış yaparak balık avladığı bilinen kişilerdi. aynen yola devam. başarılar dilerim.