KKTC AVCILIK
FEDERASYONU

Reklam

760 x 90

YENİERENKÖY ZIPKIN ve OLTA İLE BALIK AVCILIĞI MÜSABAKASI

Federasyonumuzun yıllık faaliyet programında yer alan Yenierenköy Belediyesi olan Zıpkın ve Olta ile Balık Avı müsabakaları  18 Temmuz 2010 tarihinde yapılacaktır.

 

ZIPKIN MÜSABAKASI

   Müsabakaya her birlik A ve B katagorilerinde birer takım ve dilediği kadar ferdi sporcu ile katılabilir. Müsabakada yeni Müsabaka Yönetmeliği uygulanacaktır. Müsabakaya katılacak olan Birlikler en geç 14 Temmuz 2010 Çarşamba günü mesai bitimine kadar katılacak olan sporcu isimlerini Federasyon sekreteryasına bildirmek zorundadır. Lisansı olmayan ve 2010 lisansı vizelenmemiş olan sporcular müsabakaya katılamaz.

 

Not: Müsabaka buluşma saati : Sabah 6:00

        Müsabaka buluşma yeri  : Yenierenköy Köy meydanı (kahvelerin önü).

 

OLTA MÜSABAKASI

   Her birlik müsabakaya iki takımla katılabilir. Her takım en az üç, en fazla dört kişiden oluşur. Her takım yanında 18 yaşından büyük birer gözlemci getirmek zorundadır. Gözlemci getirmeyen takımlar yarışmaya sokulmayacaktır. Müsabaka Olta ile Balık avlama yarışma yönetmeliğine  göre yapılacaktır. Müsabakaya katılacak olan Birlikler en geç 14 Temmuz 2010 Çarşamba günü mesai bitimine kadar katılacak olan sporcu isimlerini Federasyon sekreteryasına bildirmek zorundadır. Lisansı olmayan ve 2010 lisansı vizelenmemiş sporcular müsabakaya katılamaz. Müsabakada sadece anten kamış kullanılacaktır.

 

Not: Müsabaka buluşma saati : Sabah 5:00

        Müsabaka buluşma yeri  : Yenierenköy Köy meydanı (kahvelerin önü).

 

Bunlarıda İnceleyebilirsiniz...