KKTC AVCILIK
FEDERASYONU

Reklam

760 x 90

OĞUZ TÜRKMEN ANI MÜSABAKASI YAPILIYOR

 

 

Federasyonumuzun yıllık faaliyet programında yer alan Oğuz Türkmen Zıpkın ve Olta ile Balık Avı müsabakası 16 Eylül 2012 Pazar günü yapılacaktır. 2012 yılı lisansı vizelenmemiş olan sporcular müsabakada yarışamazlar.

 

ZIPKIN:

Müsabakaya her birlik A ve B kategorilerinde birer takım ve dilediği kadar ferdi sporcu ile katılabilir. Müsabakada Federasyon Müsabaka Yönetmeliği uygulanacaktır. Müsabakaya katılacak olan Birlikler en geç 13 Eylül 2012 günü mesai bitimine kadar katılacak olan sporcu isimlerini Federasyon sekreterliğine bildirmek zorundadır.

 

Not: Müsabaka buluşma saati :Sabah 06:00

Müsabaka buluşma yeri :Kaplıca Balıkçı Barınağı

 

OLTA:

            Her birlik müsabakaya iki (erkek) takımla katılabilir. Her birlik müsabakaya aynı zamanda bir (bayan) takımla katılabilir Her takım en az üç, en fazla dört kişiden oluşur. Her takım 18 yaşından büyük birer gözlemci getirmek zorundadır. Gözlemci getirmeyen takımlar yarışmaya sokulmayacaktır. Müsabaka, Olta ile Balık avlama yarışma yönetmeliğine göre yapılacaktır. Müsabakada sadece anten kamış kullanılacaktır. Müsabakaya katılacak olan Birlikler en geç 13 Eylül 2012 günü mesai bitimine kadar katılacak olan sporcu isimlerini Federasyon sekreterliğine bildirmek zorundadır.

 

Not: Müsabaka buluşma saati : Sabah 05:00

Müsabaka buluşma yeri : Kaplıca Balıkçı Barınağı

Bunlarıda İnceleyebilirsiniz...