KKTC AVCILIK
FEDERASYONU

Reklam

760 x 90

KKTC AVCILIK FEDERASYONU BAŞARILI SPORCULARINI ÖDÜLLENDİRDİ

KKTC Avcılık Federasyonu olta ve zıpkın müsabakalarında dereceye giren başarılı sporcularını ödüllendirdi. Federasyon tarafından düzenlenen ödül töreninde konuşan Başkan Nilhan Tayfunlu başarılı sporcuları kutlarken, "denizimizle  ilgili çalışmaların yanında deniz sporlarına verdiğimiz önem bundan sonra da artarak devam edecektir" dedi.

KKTC Avcılık Federasyonu’nun 29 Mayıs 2011 tarihinde düzenlediği Zıpkın ve Olta ile Balık Avlama müsabakası ile 12 Haziran 2011 tarihinde yaptığı Olta ile Balık Avlama müsabakalarında dereceye giren  takım ve sporculara  ödüllerin verildiği  tören 23 Haziran 2011 Perşembe akşamı saat 19:30 da KKTC Avcılık Federasyonu Lokali’nde yapıldı.

Ödül törenine, Maliye Bakanı Ersin Tatar’ın yanında birçok bürokrat, federasyona bağlı üye birliklerin başkanları, sporcular ve bu sporlara  ilgi duyan vatandaşlar katıldı.

Maliye Bakanı Ersin Tatar, Avcılık Federasyonu’nun başarılı çalışmalar yaptığını, yalnız karada yapılan faaliyetlerle kalmayıp bunun yanında denizlerde da böylesi güzel organizasyonlara imza atarak ülke sporuna katkı koyduklarını ifade etti. Başkan ve ekibini yaptıkları başarılı çalışmalarından dolayı kutlarken camiaya elinden gelen katkıyı koyacağını da sözlerine ekledi.

Zıpkın ve Olta ile balık avcılığı olmak üzere iki ayrı kategoride gerçekleşen müsabakalarda dereceye giren sporcular ödüllerini alarak moral ve motivasyon da kazanmış oldu.

Bunlarıda İnceleyebilirsiniz...