KKTC AVCILIK
FEDERASYONU

Reklam

760 x 90

GÜZELYURT POLİS MÜDÜRÜ HÜSEYİN YEŞİLDAĞLI’YI ZİYARET ETTİK

KKTC Avcılık Federasyonu olarak, yasadışı avcılığın önlenmesi konusunda, başlattığımız ve beş ilçedeki Polis Müdürlükleri ile Bölge Karakollarını da kapsayan temaslarımıza, Güzelyurt Polis Müdürü Hüseyin Yeşildağlı’yı makamında ziyaret ederek devam ettik.

Tayfunlu; “Yasadışı avcılık konusunda bugüne kadar sizlerle iyi bir işbirliği ve diyalog içerisinde çalıştık, bizlere olan bakış açınız ve bizlerle yaptığınız işbirliğinizden ötürü teşekkür ederiz"

Federasyon’un çalışmaları hakkında Yeşildağlı’ya bilgi veren KKTC Avcılık Federasyonu Başkan’ı Nilhan Tayfunlu, “bugüne kadar sizlerle iyi bir diyalog ve işbirliği içerisinde çalıştık, size ve ekibinize çok teşekkür ederiz” dedi.

Yeşildağlı “Yasadışı avcılık konusunda elimizden geleni yapıyoruz”

Güzelyurt Polis Müdürü Hüseyin Yeşildağlı ise yaptığı konuşmada; “Yasadışı avcılık konusunda elimizden geleni yapıyoruz, tüm samimiyetimle söylüyorum bundan sonra da bu böyle olacaktır, emin olabilirsiniz ” dedi.

Tayfunlu ziyaretin anısına, Güzelyurt Polis Müdürü Hüseyin Yeşildağlı’ya plaket takdim ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Gerçekleşen ziyarette Başkan Tayfunlu’ya, Federasyon Basın Yayın Propaganda Sorumlusu İbrahim Teksamancı, Faal Üye Vet. Hek. Selim Özhuy ve Faal Üye Op. Dr. Hasan Birtan eşlik etti.

Bunlarıda İnceleyebilirsiniz...